• זוהי השנה הראשונה שלנו בתוכנית והתרשמנו מאד לטובה! השילוב בין התכנים החינוכיים והסיפורים, שירים, חגים ומשחקים יצר אווירה מאד חיובית ומהנה שלא מרגישה (לפחות לילד הפרטי שלי) כמו ׳בית ספר׳. בנוסף המורה נהדרת והקשר שלה עם הילדים ועם ההורים מעולה. האימיילים השבועיים עניניים ונחמדים כך שקל לעקוב אחרי מה שקורה בכתה. אני חושבת שקיום התוכנית יום אחד בשבוע בלבד מוסיף לאווירת ה׳חוג׳ על פני ׳בית ספר׳ במובן הטוב, שכן הילדים נמצאים בבית ספר במהלך היום ורצוי שהאווירה אחרי הצהריים תהיה שונה כך שהם ירצו (!) לבוא כל שבוע ולא ׳יצטרכו׳ לבוא כל שבוע. השנה הילד שלי ללא ספק רצה לבוא כל שבוע.

  • בית הספר מעניק חוויה מקסימה לילדים של לימוד התרבות היהודית והישראלית. יתכן והלימוד השבועי בקבוצה גדולה מאיט את לימוד הקריאה (בייחוד בכיתה א') אולם מפגש פעמיים בשבוע עלול להקשות. יתכן שכדאי לתגבר את הכיתות במורה נוספת לצורך לימוד הקריאה בקבוצות קטנות. אנחנו מתכוונים להמשיך בשנה הבאה במידה והלימוד יהיה באותה המתכונת. נקווה שימשיך כך גם בשנה הבאה. תודה רבה לצוות על ההשקעה, המסירות והאהבה

  • בסך הכל אני מאוד מאוד מרוצה. אהבתי מאוד את החגיגות והטקסים. בני מאוד אהב את השילוב היצירתי של לימוד ואומנות. העברית של בני השתפרה מאוד בשנה האחרונה. אני גם מתלבטת קצת לגבי יום או יומיים בשבוע. ברור לי שיומיים בשבוע עדיף מבחחינת לימוד השפה, אבל מצד שני, ישנם עוד חוגים שאנחנו רוצים שבנינו ישתתף בהם כך שקשה יותר להתחייב ליומיים בשבוע. לגבי החוויה בבית הספר - בננו הולך בשמחה ונהנה מהשיעורים. זה הרבה בזכות המורה הנהדרת והסבלנית והסייעת המקסימה שעזרה וגם בגלל החברים בקבוצה. האווירה החברתית הטובה היא חלק ממה שתורם מאוד. תודה רבה,


  • The teacher was outstanding. We were so happy with how relaxed she was with us staying and how she managed to give our son confidence and joy with being there. We LOVE her!! I also loved the Holiday-themed crafts, and the very cutely planned parties for the chagim. It also feels so nice to have a place to go here where it feels a bit Israeli. Iris and the teachers have been working so hard this year to come up with all these wonderful ideas. Thank you also for buying kosher falafel for the Israel trip and kosher sufganiot for chanukka.


  • You all did an awesome job! The quality of teaching, ceremonies, and warmth was outstanding. Especially impressive given the logistic challenges.